SE3D45B48A
概述
电性参数
产品特性
产品应用
相关文档
单路和多路ESD阵列
SE3D45B48A
Active
数据手册
定购产品
电性参数
Part Number
SE3D45B48A
Package
SOD-323
V
rwm
[Max] (V)
48
V
br
[Min] (V)
55.0
c
@Ipp [Max] (V)
110
I
pp
[Max] (A)
6
esd
[Contact] (KV)
±30kV
[Air] (KV)
±30kV
I
R
[max] (uA)
0.2
C
j
[max] (pF)
14
T
J
-55 to +150
Status
Active
产品特性
450W Peak Pulse Power per Line (tp=8/20μs
Protects one directional I/O line
Low clamping voltage
Working Voltages : 48V